Jeden z najúspešnejších športovcov sveta, ktorý pochádza práve zo Slovenska, má doma skutočný poklad. Profesionálny cyklista Peter Sagan sa len pred okamihom pochválil fotografiou syna, ktorý sa obliekol do totožného dresu, ako jeho slávny ocino.

31-ročný rodák zo Žiliny má na svojom konte množstvo športových úspechov, pričom aktuálne bicykluje za nemecký tím Bora-Hansgrohe. Trojnásobný majster sveta aktuálne získal za víťazstvo v bodovacej súťaži na Giro d’Italia cyklamenový dres a slávnostnej ceremónie sa zúčastnil spolu s jeho jediným synom Marlonom.

Chlapček mal na sebe oblečený rovnaký dres ako samotný Peter, pričom s bývalou partnerkou Katarínou ho verejnosti ukázali vôbec po prvýkrát. „Som veľmi šťastný a hrdý na to, že môžem vystúpiť na pódium v cyklámenovom drese na Giro d’Italia v Miláne. Bol to môj sen už mnoho rokov a som nadšený, že sa mi to dnes splnilo. Chcem sa poďakovať organizátorom pretekov a neuveriteľným talianskym fanúšikom, ktorí sa vrátili na cesty a povzbudzovali nás. Taktiež ďakujem všetkým mojim kolegom z tímu za ich prácu počas týchto troch náročných týždňoch na pretekoch,“ napísal k fotkám so synom.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/petosagan, bettiniphoto