Posledné finálové kolo československej SuperStar 2018, ktoré sa konalo v nedeľu, 3. júna, rozhodlo o tom, ktorí traja postúpia do úplného Superfinále. Medzi nimi už však nebude Petr Borkovec, ktorý sa po vypadnutí rozhodol pre takýto krok.

Do Superfinále, ktoré rozhodne o tom, kto sa stane novou československou SuperStar, postúpili prvýkrát v histórii tejto Superstar tri dievčatá – Tereza Mašková, Karmen Pál-Baláž a Eliška Rusková. Brány finále sa teda zatvorili pred dvoma poslednými chlapcami, Jakubom Pružinským a Petrom Borkovcom.

A práve Petr sa rozhodol pre krok, s ktorým sa akoby rozlúčil so SuperStar. Na sociálnej sieti zdieľal svoje poďakovania či už fanúšikom alebo iným účinkujúcim. Medzi nimi bola aj speváčka a porotkyňa Katka Knechtová, ktorá sa Petra za každých okolností zastávala.

A Petr sa jej rozhodol poďakovať na svojom Instagrame takýmto srdcervúcim vyznaním: „Ďakujem vám za podporu, ale najväčšie ďakujem patrí tejto slečne, Katarínke <3. Podpora, láska, dôvera, úcta, krása, úprimnosť a všetky tie nádherné momenty s tebou! Ide z teba proste neskutočná energia a tie oči??? Ouuu shiiiiiii* som proste zamilovaný!!! Si proste úžasná! Tvoj úsmev ma vždy poteší! Ja nemusím nič iné hovoriť než ďakujem, ďakujem!! Na castingu som nevedel, kto je KK, ale teraz už viem, že je to to úžasné dievčatko, ktoré sedí za tým stolom a usmieva sa ako slniečko! Si dôvod môjho života!!! <3 #love“

Zdroj: Instagram | Foto: Instagram