Petra Dubayová je speváčkou nielen v reálnom živote, ale aj v seriáli Dunaj, k vašim službám, kde nedávno ako Eva Dušeková dostala lukratívnu ponuku naspievať vlastnú pieseň. Vzniklo z toho mimoriadne emotívne dielo s názvom S láskou.

Postava Evy Dušekovej si od začiatku prechádza tŕnistou cestou. Ešte viac bolesti a žiaľu jej do života prináša skutočnosť, že je odlúčená od svojho syna Janka, o ktorého sa starajú jej bývalý milenec Walter Klaus s manželkou Helgou.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa JAN KOLENIK (@jan_kolenik)

Eva sa rovnako ako jej predstaviteľka Petra Dubayová živí aj ako speváčka, pričom nedávno dostala ponuku naspievať vlastnú skladbu. Tá prišla spolu s básnikom Valérianom, ktorý píše básne a texty piesní. Ich spolupráca s názvom S láskou je venovaná práve malému malému Jankovi a nezostane pri nej ani jedno oku suché.

„Potrebovali sme emotívnu pieseň, kde matka spieva o láske k svojmu dieťaťu a o tom, ako veľmi jej chýba, keď nemôže byť s ním. Hneď na začiatku sme si s Petrom Grausom a Tomášom Zubákom povedali, že by bolo dobré urobiť pesničku, ktorá by zarezonovala aj dnes. Myslím, že sa Petrovi a Tomášovi podarila veľmi emotívna a krásna pesnička,“ uviedol pre Markiza.sk Peter Kelíšek, producent seriálu Dunaj, k vašim službám, ktorý spomenul mená autorov hudby.

Náhrada za predavačku Malvínu: Do Dunaja prichádza známa herečka!

K hudobnej novinke vzniklo dojímavé video, v ktorom môžete vidieť prierez Evinho života. Song S láskou odznie aj v dnešnej časti obľúbeného seriálu.

 

Zdroj/Foto: Markiza.sk