Toto zrejme nečakal! Na tanečníka Petra Modrovského (33) sa v súčasnosti valí jedna nepríjemná udalosť za druhou. Po rozchode s dlhoročnou partnerkou Adelou Banášovou a problémoch po jej odrieknutí moderovania tanečnej súťaže, však prišla najtvrdšia rana osudu. Peter Modrovský prišiel o ďalšiu milovanú ženu svojho života!

[sociallocker]Známy tanečník Peter Modrovský je v slzách. Po tvrdom boji so zákernou mozgovou príhodou prišiel o jednu z najdôležitejších žien svojho života, babičku Máriu Katzberk (†92). Útla starenka bola v posledných dňoch svojho života v umelom spánku, odkázaná na pomoc prístrojov. „Zomrela vo štvrtok a je to veľmi smutná správa. Nahrádzala mi otca. Našu rodinu to veľmi zasiahlo. Mama s ňou žila v jednej domácnosti 67 rokov,“ uviedol pre denník Nový Čas Modrovský, ktorý momentálne pripravuje pohreb.

Ako sa zdá, smrť starej mamy nenechala chladnou ani bývalú partnerku Petra Modrovského, Adelu Banášovú. „To mi je veľmi ľúto. Poznali sme sa, stretávala som sa s ňou veľmi často. Bola veľmi milá, také zlatíčko. Predvčerom som na ňu myslela,” povedala so smútkom pre denník sympatická moderátorka.

Zdroj: cas.sk | Foto: Facebook
[/sociallocker]