Je verejne známe, že herečka Petra Molnárová (30) randí s ešte stále ženatým hercom Sväťom Malachovským (44), ktorý už vraj požiadal o rozvod. No vie, že jeho priateľka je stále v kontakte aj s iným mužom?

[sociallocker]Peter Vilčík pracuje v divadle a s Petrou Molnárovou tvoril pár viac ako dva roky. Vilčík priznal, že ich vzťah bral vážne a plánoval s herečkou spoločnú budúcnosť. Dokonca plánoval spoločné bývanie. Mama Petra Vilčíka pre cas.sk priznala, že jej syn mal pre svoju vtedajšiu partnerku už zariadený byt. Exsvokra herečky sa netajila tým, že chce aby sa pár zosobášil. Pochválila sa, že jej Petra poďakovala za to, akého milého a úprimného syna vychovala.

Expriateľ sa k terajšiemu vzťahu herečky nechcel vyjadrovať, ale priznal, že stále majú k sebe blízko. Ostali kamarátmi a sú v pravidelnom kontakte. Údajný rozchod páru spôsobil búrlivý život herečky, ktorý sa nepozdával jej expriateľovi.

Petra však tvorí pár so ženatým Sväťom, no aj napriek tomu plánuje svadbu a bábätko. „Určite po tom túžim, lebo som do Sväťka zamilovaná a dúfam, že k tomu raz dôjde,“ vyjadrila sa herečka pre týždenník Život.

Zdroj: Cas.sk | Foto: Facebook
[/sociallocker]