V priebehu natáčania reality šou Farma 9 sa zviditeľnila predovšetkým Petra Palusková, ktorá poriadne pútala pozornosť najmä u mužského publika. Blondínka sa stala postavičkou, ktorú mnohí milovali, no iní nenávideli. Divákov totiž nesmierne rozčuľovalo, že sa chválila vyjadrením, že sa vie o seba postarať bez toho, aby pohla čo i len jedným prstom. Ako sa však zdá, hviezdička poriadne pritvrdila a morálne hodnoty, ak ich niekedy mala, úplne odignorovala.

Kontroverzná plavovláska nabrala po vyhadzove z Farmy zrejme druhý dych. V priebehu pár mesiacov sa totiž zasnúbila so zámožným mužom z Austrálie. Za svojou milovanou polovičkou dokonca odletela do zahraničia, pričom od tohto momentu naozaj nie je nútená tráviť v práci dlhé hodiny.

O to viac šokuje svojich fanúšikov, keď čoraz viac zdieľa na svojom účte pikantné zábery, kde rozhodne nič nenecháva na predstavivosť. Zatiaľ čo predtým išlo o fotografie, kde sa pýšila hlbokým výstrihom, teraz nemá problém ukázať sa v plnej kráse. Je však otázne, či ide iba o zábery pre pútanie pozornosti alebo sa Petra rozhodla pre nakrútenie filmu pre dospelých.

Odhalené fotky Petry Paluskovej si môžete pozrieť —TU—!

Zdroj: Instagram  |  Foto: Instagram