Petru Polnišovú (43) poznajú diváci hlavne z obľúbeného komediálneho seriálu Horná Dolná, kde stvárňuje postavu Eriky. Aj napriek tomu, že na verejnosti je fantastickou herečkou, v súkromí sa mení na starostlivú mamu dvoch energických synov. Obaja jej dávajú poriadne zabrať, keďže na ich otázky by poznal odpoveď len málokto.

Obľúbená komička má dvoch synov z prvého manželstva, 8-ročného Simona a 6-ročného Félixa. S francúzskym publicistom Matthieu Darrasom (39) tvorila pár od roku 2009, no situácia sa zmenila pred dvomi rokmi, keď sa dvojica rozišla a dohodli sa na striedavej starostlivosti.

Aj napriek tomu, že Petra nedávno priznala vzťah s Jurajom, ktorý je spoluvlastníkom známej filmovej distribučnej spoločnosti, jej deti sú stále na prvom mieste. Mimochodom, táto firma sprostredkovala aj natáčanie filmu ,,Cuky Luky“.

Polnišová však priznala, že obaja chlapci majú čoraz viac otázok, na ktoré vôbec nie je jednoduché odpovedať. ,,Félix ma také existenčné otázky. Má sklony riešiť smrť a život a čo je potom. Tak sa ma s obľubou pýta, kedy asi umriem a že ako to bude prebiehať, aby bol pripravený,“ uviedla dvojnásobná mamička pre plusku.sk. Je viac ako zrejmé, že synovia herečky sú zvedaví a nebránia sa otázkam, ktoré by niektorí považovali za citlivé.

Petra s bývalým manželom vychováva dvoch synov

Zdroj: pluska.sk  |  Foto: Facebook, joj.sk