Petra Polnišová má momentálne zdravotné problémy s kolenom a preto si musela dať dočasnú pauzu aj od hrania. V seriáli Kredenc sa ale natáča ďalej a tak si jej postavu Luky zahrá zatiaľ niekto iný. To neuhádnete!

[sociallocker]Petra Polnišová pocítila pred pár dňami náhlu bolesť v kolene a musela utekať do nemocnice. Momentálne oddychuje, na svoju sieť pridala aj fotku barličiek a tak si načas musí dopriať pokoj a pauzu od natáčania.

kto nahradi luky

Cuky Luky je však mimoriadne obľúbená zabávačská dvojica seriálu Kredenc. Po Petinom probléme s kolenom sa tak televízny štáb musel poobzerať po jej náhradníčke, ktorá ju zastúpi, kým sa Peťa opäť nezotaví. Neuhádnete, kto sa na túto úlohu podujme. Bude to chlap!

kto nahradi luky

Jej dlhoročný herecký kolega Roman Pomajbo tak zmaľovanej zlatokopke Luky pridá aj svoje strnisko a žiarivý úsmev. Ako sa vyjadril pre cas.sk, je rovnako pekný ako Peťa a preto ho neprekvapilo, že si ako náhradníka Peti vybrali práve jeho. Na jeho výkon (aj keď len dočasne) sa tešia všetci fanúšikovia Kredencu a sú zvedaví, ako sa s úlohou Luky popasuje.

Zdroj: cas.sk  |  Foto: Facebook, slovakwoman.sk [/sociallocker]