Petra sa pustila do Igora Matoviča: Týmto vyjadrením ju úplne dožral!

Dátum:

Mnohí ľudia využívajú sociálne siete na vyjadrenie svojich názorov v súvislosti s témami, ktoré rezonujú spoločnosťou. Ani dnes to nebude inak, pričom nahnevaná Slovenka sa rozhodla pre poriadnu kritiku na adresu ministra financií Igora Matoviča.

Petra intenzívne sleduje politické dianie v krajine, pričom aj v nej postupne narastá hnev a sklamanie. Poslednou kvapkou bolo zrejme rozhodnutie poľskej vlády, ktorá zaviedla nulovú DPH na potraviny, a taktiež znížila daň na benzín i naftu z 23 % na 8 %. ,,A čo robí naša vláda? Umožní predávať potraviny po záruke za nižšiu cenu, pričom budeme dúfať, aby sme sa neotrávili! Ceny základných potravín idú do výšin, ale to zrejme nie je podstatné,“ s hnevom napísala Slovenka.

Rakúsko zase poskytne domácnostiam jednorazový príspevok 150 eur, ak je spoločný príjem v rodine nižší ako 5 670 eur. Má ísť o kompenzáciu pri zdražovaní energií. ,,Naši politici momentálne iba rozmýšľajú, ako by pomohli občanom, ale máme byť trpezliví. Budeme platiť šialené sumy za plyn a elektriku, ale nemáme podliehať panike, lebo “TO“ sa vyrieši,“ kritizuje frustrovaná plavovláska.

Za najväčšiu katastrofu však považuje fakt, že Igor Matovič má pod kontrolou verejné financie. ,,Vyjadrenia a konania Igora Matoviča mi často pripomínajú dieťa v škôlke. Ak nedostane to, čo chce, tak sa hodí o zem, kope nohami a ukazuje prstom na tých zlých ľudí. Matovič sa už ani nepodobá na toho odvážne drzého opozičného politika, ktorý chcel mafii brať a občanom dávať. Zrejme na jeho ciele zabudol vo chvíli, keď stál na pódiu ako víťaz parlamentných volieb a konečne pocítil moc, o ktorej mohol dlhé roky iba snívať,“ myslí si Petra.

Podľa jej slov je na porazenie, že šéf rezortu financií minul stovky miliónov eur na plošné testovanie, očkovaciu lotériu a očkovací bonus pre seniorov. ,,Vo chvíli, keď prišiel návrh na zníženie spotrebnej dane, vďaka čomu by sa reálne pomohlo ľuďom, Matovič odmietol. Vraj musíme byť zodpovední k verejným financiám. To je absolútny výsmech. Veľmi by ma zaujímalo, či šéf OĽaNA vôbec tuší, koľko stojí chlieb či kocka masla bez toho, aby si to musel vygoogliť,“ dodala.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Foto: FB/Za ľudí, Igor Matovic

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Minister školstva oznámil žiakom novinku: Tieto prázdniny sa RUŠIA!

Ministerstvo školstva pred pár týždňami prišlo s návrhom, ktorý...

Boris Valábik má toho dosť: Oficiálne končí na…!

Boris Valábik v roku 2017 oficiálne ukončil aktívnu hokejovú...

POLÍCIA zadržala známeho slovenského rapera: V aute mal mať…!

Nedávno zadržala polícia slovenského rapera Karla, ktorý mal pri...

Plačková má smolu: Na letisku ju opäť odchytila POLÍCIA!

Zuzana Plačková si len pred pár dňami mohla spolu...