Petra Sagana a jeho tím rieši polícia: Počas tréningu mali…!

Dátum:

Peter Sagan patrí k jedným z najúspešnejších športovcov vo svete, pričom sa tvrdá drina stala jeho každodennou realitou. O to viac je šokujúcejšie, že sa jeden zo Slovákov rozhodol obľúbeného cyklistu udať, pričom sa podnetom už zaoberá polícia.

Trojnásobný majster sveta sa v septembri predstavil na pretekoch s názvom ,,Okolo Slovenska“. Jeho premiérová účasť pritiahla tisícky fanúšikov aj zo zahraničia. Peter Sagan sa spoločne so svojim tímom pripravoval na preteky v dedinke Valaliky.

Regionálny denník Korzár však prišiel so šokujúcou informáciou, keďže neznámy občan podal na cyklistov podnet na polícií. Dôvodom majú byť práve tréningy v okrese Košíc, keďže cyklisti išli v skupine a vo dvojiciach vedľa seba. V našej krajine ide o bežnú vec, no zákon to nedovoľuje.

Muži zákona sa podnetom skutočne musia zaoberať. ,,Osoby podozrivé zo spáchania priestupku proti bezpečnosti a plynulosti cestnej premávky je potrebné najprv stotožniť. V prípade preukázania spáchania priestupku proti bezpečnosti a plynulosti cestnej premávky konkrétnou osobou bude táto riešená podľa zákona o priestupkoch,“ uviedla krajská policajná hovorkyňa Jana Mésarová pre denník Korzár.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: kosice.korzar.sme.sk  |  Foto: FB/Ján Melicher, Kurt Adams, Polícia SR

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Slovenská speváčka ŠOKUJE: Túto nechutnosť šíria o Emme Čaputovej!

Emma Čaputová, dcéra slovenskej prezidentky, sa v minulosti opakovane...

Ďalší ŠOK: NAKA obvinila známeho poslanca!

V politickom prostredí je opäť rušno. Národná kriminálna agentúra...

Odkiaľ zoberie Slovensko plyn? SPP podpísal NOVÚ zmluvu s…!

Slovenská vláda spoločne s ďalšími krajinami Európskej únie zvažuje,...

Zásah Matoviča do politických diskusií? Neuveríte, čo mu prekáža!

Igor Matovič sa svojimi kontroverznými nápadmi rozhodol poriadne rozvíriť...