Petra Vajdová KONEČNE v televízii: Takto ste herečku ešte nevideli!

Dátum:

Petra Vajdová sa po 2,5-ročnej odmlke konečne ukázala v televízii, keď prijala pozvanie do šou Petra Marcina Neskoro večer. Okrem toho, že herečka prezradila ďalšiu novinu v pracovnom živote, odhalila sa vo svetle, v akom ju len tak neuvidíte!

Petra Vajdová (34) sa pomaly ale isto vracia do pracovného života, ktorý tak veľmi milovala. Skvelá herečka má pritom viacero úžasných noviniek. Nielenže sa objaví v niekoľkých divadelných hrách na doskách SND, ale prijala pozvanie aj do šou Petra Marcina Neskoro večer.

Sympatická a talentovaná umelkyňa pôsobila veľmi bezprostredne a pobyt pred kamerou si užívala. Po rozhovore dokonca predviedla s moderátorom niekoľko scénok a odhalila sa tak vo svetle, v akom ju bežne nevidíme. Musíme uznať, že Petrine herecké kvality pracovnou pauzou nijak neutrpeli a stále jednoznačne patrí na herecké výslnie.

Okrem toho brunetka vyzradila aj to, že sa stala súčasťou projektu Zem spieva, do ktorého sa zapojí ako lokálpatriotka pre stredné Slovensko. Petra si túto novú úlohu veľmi užíva aj preto, že sa môže stretávať s obyčajnými a talentovanými ľuďmi. Potenciál v nej uvidel režisér Peter Núňez (49), ktorý jej v rozhovore pre Nový Čas poslal pekný odkaz: „Súčasný pohľad na ňu je veľmi nespravodlivý a myslím, že je načase, aby sa zmenil. Pamätám si ju z excelentných predstavení v SND, je to výborná herečka, teším sa z toho, že takú na Slovensku máme. Je to super talentovaná mladá baba,“ dodáva a nám neostáva iné ako súhlasiť.

Zdroj: cas.sk │ Foto: YouTube/Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina

Retro
Prináša čitateľom témy, ktoré hýbu Slovenskom. Zbiera pre vás čerstvé novinky,, udalosti a zaujímavosti.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Exminister prišiel s návrhom: Chce vedieť, či je Matovič duševne zdravý!

Nie je to po prvýkrát, čo sa na verejnosti...

ZOMREL slávny skladateľ veľkých hitov: TOTO zahlásil moderátor RTVS!

Len pred pár hodinami zarmútila fanúšikov smutná správa. Do...

ZLÉ správy pre Lipšica: Najvyšší súd rozhodol, že porušil…!

Generálny prokurátor Maroš Žilinka sa minulý rok obul do...

Matovič spôsobil štrajk miest a obcí: Môžu zatvoriť škôlky, školy a..!

Balík pomoci pre rodiny bol pred pár hodinami schválený...