Petra Vajdová sa po 2,5-ročnej odmlke konečne ukázala v televízii, keď prijala pozvanie do šou Petra Marcina Neskoro večer. Okrem toho, že herečka prezradila ďalšiu novinu v pracovnom živote, odhalila sa vo svetle, v akom ju len tak neuvidíte!

Petra Vajdová (34) sa pomaly ale isto vracia do pracovného života, ktorý tak veľmi milovala. Skvelá herečka má pritom viacero úžasných noviniek. Nielenže sa objaví v niekoľkých divadelných hrách na doskách SND, ale prijala pozvanie aj do šou Petra Marcina Neskoro večer.

Sympatická a talentovaná umelkyňa pôsobila veľmi bezprostredne a pobyt pred kamerou si užívala. Po rozhovore dokonca predviedla s moderátorom niekoľko scénok a odhalila sa tak vo svetle, v akom ju bežne nevidíme. Musíme uznať, že Petrine herecké kvality pracovnou pauzou nijak neutrpeli a stále jednoznačne patrí na herecké výslnie.

Okrem toho brunetka vyzradila aj to, že sa stala súčasťou projektu Zem spieva, do ktorého sa zapojí ako lokálpatriotka pre stredné Slovensko. Petra si túto novú úlohu veľmi užíva aj preto, že sa môže stretávať s obyčajnými a talentovanými ľuďmi. Potenciál v nej uvidel režisér Peter Núňez (49), ktorý jej v rozhovore pre Nový Čas poslal pekný odkaz: “Súčasný pohľad na ňu je veľmi nespravodlivý a myslím, že je načase, aby sa zmenil. Pamätám si ju z excelentných predstavení v SND, je to výborná herečka, teším sa z toho, že takú na Slovensku máme. Je to super talentovaná mladá baba,” dodáva a nám neostáva iné ako súhlasiť.

Zdroj: cas.sk │ Foto: YouTube/Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina