Škandály herečky Petry Vajdovej pred pár mesiacmi vyvrcholili pobytom v Kroměříži, kde mala skoncovať so závislosťou od alkoholu. Je to pár dní, čo opustila brány protialkoholickej liečebne, pričom všetci predpokladali, že to najhoršie má za sebou a môže na sebe pracovať. Je to však naozaj tak?

Petra určite prekvapila verejnosť, keď z odvykačky odišla ruka v ruke so ženatým kamionistom Martinom (43). Jej priatelia a rodina sa potešili, že zvládla liečenie a konečne je ,,čistá“. Pravdou však je, že dostala vyhadzov za porušenie pravidiel. Rovnaký osud postihol aj jej novú lásku.

Zdá sa, že herečka v posledných týždňoch zabudla, prečo sa zverila do rúk českých lekárov. Alkohol totiž vymenila za vzťah so ženatým mužom, čo sa jej okamžite vypomstilo. Dvojica si totiž mala náklonnosť prejavovať viac ako tri týždne, čo si, samozrejme, všimol aj personál. „Ak zistíme nejaký patologický vzťah, tak sú okamžite prepustení. Ak vidíme, že sa kontaktujú viac, ako by sa mali, tak je to na disciplinárne prepustenie,“ prezradila striktné pravidlá pre cas.sk jedna z pracovníčok zariadenia.

Po odchode z odvykačky zrejme Vajdovej zostalo dostatok odvahy, aby sa stretla s manželkou svojho partnera. Okrem výčitiek údajne padali aj päste. Ešte stále právoplatná manželka si však musela vypočuť plány hrdličiek, ktoré sa pred ňou rozprávali o tom, že by si chceli spolu založiť rodinu.

Zdroj: cas.sk  |  Foto: Facebook