Hoci sa len pred pár hodinami prevalila šokujúca informácia o tom, že herečka Petra Vajdová (33) mala skončiť na protialkoholickom liečení v Pezinku, nie je to celkom tak. Človek z divadla prezradil, aká je skutočná pravda.

Petra Vajdová si počas minulého roka prešla peklom, keď ju policajti prichytili za volantom s vyše dvomi promile v krvi. Odvtedy sa spustil kolotoč nepríjemností aj vďaka účinkovaniu v šou Let´s Dance, zraneniu nohy a zrušeniu predstavenia v SND. Petra sa síce objavila v seriáli Detektív Dušo, no momentálne ju na obrazovkách nevidieť a stiahla sa do ústrania.

Aj keď sa prevalila šokujúca informácia o tom, že Petra sa má nachádzať na protialkoholickom liečení v Pezinku, najnovšie informácie priamo z divadla hovoria inou rečou: „Petra je približne už tri týždne na liečení v zahraničí. Rozhodla sa, že bude bojovať so závislosťou od alkoholu a so zdravotnými problémami. Mala by tam byť približne tri mesiace,“ vyzradil zdroj z divadla pre Plusku. Zdá sa teda, že v prípade talentovanej herečky nešlo len o chvíľkové zaváhanie, no želáme skoré zotavenie a rýchly návrat na dosky.

Zdroj: pluska.sk  | Foto: TV Markíza, Facebook, tvmarkiza.sk