Petra Vajdová prehovorila o incidente s alkoholom: Takéto slová by ste od nej nečakali!

Dátum:

Je to iba pár dní, čo sa obľúbená herečka dostala do vážnych problémov. Polícia jej pri rutinnej kontrole namerala 2,4 promile alkohol v krvi za volantom. Okamžite bola prevezená na oddelenie PZ a pred médiami poprela, že by sa niečo také stalo. Dnes si však sype popol na hlavu.

Petra bola obvinená z prečinu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky. Okresný súd v Bratislave rozhodol, že Vajdovej bude uložený finančný trest v hodnote 1000 eur a dva roky si nemôže sadnúť za volant. Incident už nemohla popierať ani samotná herečka. Portál topky.sk priniesol oficiálne vyjadrenie Petry Vajdovej.  

„Pred pár dňami som sa dopustila veľkej chyby. Šoférovala som auto pod vplyvom alkoholu. Bola to skratová situácia, ktorú veľmi silno a úprimne ľutujem. Moje konanie bolo nezodpovedné a mohla som ohroziť okrem seba aj iných. Chcem sa všetkým ospravedlniť za moje konanie, divákom či už v televízii alebo divadle, mojim kolegom a v neposlednom rade mojim blízkym. Je mi to celé veľmi ľúto, prijímam zodpovednosť v plnej miere so všetkými následkami. Som v kontakte s kompetentnými orgánmi a k tejto situácii sa už viac v nadchádzajúcich dňoch verejne vyjadrovať nebudem. Chcem vás poprosiť o poskytnutie súkromia mne a mojim blízkym.“

Zdroj: topky.sk  |  Foto: Facebook, Instagram

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Minister školstva oznámil žiakom novinku: Tieto prázdniny sa RUŠIA!

Ministerstvo školstva pred pár týždňami prišlo s návrhom, ktorý...

Boris Valábik má toho dosť: Oficiálne končí na…!

Boris Valábik v roku 2017 oficiálne ukončil aktívnu hokejovú...

POLÍCIA zadržala známeho slovenského rapera: V aute mal mať…!

Nedávno zadržala polícia slovenského rapera Karla, ktorý mal pri...

Plačková má smolu: Na letisku ju opäť odchytila POLÍCIA!

Zuzana Plačková si len pred pár dňami mohla spolu...