Talentovaná herečka Petra Vajdová rozhodne neprestáva prekvapovať. Na protialkoholickom liečení v Čechách sa zoznámila s vtedy ešte ženatým Martinom. Aj napriek tomu, že dvojica tvorila pár relatívne krátko, spoločne si vytvorili veľké plány do budúcna, ktoré sa nakoniec stali skutočnosťou.

Petra zo zariadenia v Kroměříži odchádzala ruka v ruke s nezamestnaným kamionistom, ktorý taktiež podstúpil na klinike intenzívnu liečbu. Spoločne následne strávili dovolenku v Chorvátsku a po príchode na Slovensko bol čas na veľké zmeny. Vajdovej partner sa bleskovo rozviedol, a dvojica dokonca začala žiť v jednej domácnosti.

Podľa denníka Nový Čas však majú byť zaľúbenci dokonca už aj manželmi! Prísne utajovaná svadba sa mala uskutočniť v polovici decembra, pričom sa na ceremónií zúčastnila iba najbližšia rodina. ,,Väčšina z pozvaných sa dokonca zriekla alkoholu, aby držali s mladomanželmi,“ uviedol kamarát herečky pre cas.sk.

Zamilovaná dvojica sa s uzavretím manželstva poriadne poponáhľala, pričom dôvodom má byť Petrine údajne tehotenstvo. ,,Petra je tehotná. Na svoje spoločné bábätko sa veľmi tešia,“ potvrdil zdroj z okolia páru. Zdá sa, že všetko, čo si Vajdová zaumienila, sa v priebehu roka aj splnilo. Ak sú informácie o uzavretí zväzku pravdivé, šťastným novomanželom gratulujeme.

Zdroj: cas.sk  |  Foto: Facebook