Petra Vajdová (33) sa ešte ani poriadne nedostala z liečenia a už začína šokovať. Počas liečby z alkoholovej závislosti sa dala dokopy s mužom, ktorý je však 7 rokov ženatý. Takto vyzeralo ostré stretnutie s manželkou!

Petra Vajdová na protialkoholickom liečení v Kroméříži opäť poriadne prekvapila. Okrem zbavovania sa závislosti na metle ľudstva si totiž našla aj novú lásku priamo za bránami ústavu. Ide o staršieho muža, s ktorým mala opustiť liečenie predčasne a ruka v ruke spolu odišli. To ale nie je to najšokujúcejšie!

Muž, ktorý si v ústave získal srdce krehkej herečky, je totiž český kamionista Martin (43) a podľa informácii Nového Času je ženatý. Petrin nový milenec má byť so svojou manželkou už niekoľko rokov a kým ona ho čakala doma, Martin sa dal na liečení dokopy s krásnou a talentovanou herečkou. Nový milenec sa vybral hneď po odchode z liečebne práve za svojou ženou a pri tomto kroku ho nečakane sprevádzala aj samotná Petra, ktorá sa tak stretla zoči-voči s jeho ženou, foto >>>TU<<<. Na ostrom stretnutí bolo zjavné, že manželka je šokovaná a podľa svedka si mala Petra vypočuť aj výčitky a tvrdé slová.

Hoci Petra Vajdová o svojom súkromí zatiaľ zaryto mlčí, Martinova manželka sa rozhodla prehovoriť: „Áno, je to pravda. Môj manžel mi oznámil, že sa zaľúbil a je so slovenskou herečkou Petrou Vajdovou,“ priznala smutná žena. Nový románik herečky tak nezačal práve najšťastnejšie, hoci v minulosti sa Petra vyjadrila, že pri vstupe do nového vzťahu jej vždy záleží na tom, aby nikomu neublížila.

Zdroj: cas.sk │ Foto: Facebook