Petra Vlhová robí v poslednom období slovenským fanúšikom mimoriadnu radosť a tí rozhodne majú dôvod, prečo byť na ňu hrdí. Momentálne je úradujúcou majsterkou sveta v obrovskom slalome, pričom si na svoje konto pripísala niekoľko ďalších významných úspechov.

Brunetka z Liptovského Mikuláša je úradujúcou majsterkou sveta v obrovskom slalome, pričom si rovnako obhájila aj striebro z alpskej kombinácie a bronz zo slalomu. Skromná Slovenka sa pritom od konca októbra 2018 až do polovice marca 2019 dostala na pódium až 14-krát (5-6-3).

Zatiaľ čo Petra športové úspechy veľmi rada zdieľa s fanúšikmi, svoje súkromie si úpenlivo stráži. Dlhé mesiace totiž neprezradila meno svojho súčasného partnera, a dokonca neukázala ani jeho tvár. Najnovšie však zverejnila fotografiu na sociálnej sieti, na ktorej má Vlhová vyložené nohy na neznámom mužovi.

Portálu sport24.pluska.sk sa podarilo zistiť, že ide o cestovateľa, trénera a známeho modela Michala Kyselicu. Mladý muž je dokonca autorom knihy s názvom ,,Prekonaj svoj limit“. Zdá sa, že športovkyňa má počas prípravy na novú sezónu čas aj na príjemnejšie chvíle, ktoré sú určite venované jej polovičke.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: sport24. pluska.sk  |  Foto: Instagram/petravlhova13, Instagram/dnes_cestujem, Facebook/Petra Vlhova