Peter si na dovolenke v Dominikánskej republike zažil doslova nočnú moru. Jeho manželka prišla o život za záhadných okolností. Ešte väčší šok ale prišiel, keď mu poslali z tela manželky len tieto časti!

54-ročný Peter Crouch z anglického Essexu sa vybral na dovolenku do Dominikánskej republiky spolu so svojou milovanou manželkou Lynnou. To ešte netušili, že tento romantický pobyt sa zmení na nočnú moru.

Žena totiž pred oslavou svojich narodenín s manželom trochu popíjala v bare, no napokon si išli spoločne ľahnúť do postele. Na druhý mala podľa informácii denníka DailyMail Lynna veľké problémy vstať z lôžka, pričom napokon odpadla a krátko na to zomrela. Po devastujúcej a záhadnej smrti však čakal na Petra oveľa väčší šok.

Hoci lekári z Karibiku určili ako príčinu smrti meningitídu, lekári v Anglicku nenašli v tele ženy ani stopu po tomto ochorení. Čo im však okamžite udrelo do očí, bolo to, že v tele nebohej chýbal žalúdok, srdce, oči a ďalších šesť orgánov. Zdrvenému manželovi napokon orgány prišli, a to akurát v deň svadobného výročia s nebohou manželkou. Peter je však presvedčený, že orgány jeho ženy predali na čiernom trhu, kým tie, ktoré mu prišli, patria komusi inému. Vyšetrovatelia už nariadili DNA testy, aby sa jeho desivé podozrenie vyvrátilo alebo potvrdilo.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: dailymail.co.uk │ Foto: Twitter, Pexels