Pieseň z Lásky na prenájom: Neuveríte, ktorá herečka ju spieva!

Slovenské diváčky už roky inklinujú k rôznym telenovelám, ktoré si získavajú ich srdcia nielen príbehmi, ale aj vďaka hlavným postavám, pričom sa s nimi neraz stotožňujú. Kým si spočiatku v našich končinách nachádzali miesto predovšetkým argentínske, kolumbijske či mexické mydlové opery, v posledných rokoch dávkujú domáce televízie predovšetkým tie z tureckej produkcie. 

Televízia Doma a platforma VOYO už zopár týždňov vysielajú novú tureckú telenovelu Láska na prenájom, ktorá si medzi divákmi získala veľké množstvo fanúšikov. Príbeh Edy a Serkana zaujal predovšetkým ženské publikum, avšak priazni sa netešia len ústredné postavy seriálu, ale aj sprievodná hudba.

Jedna zo skladieb, ktorá zarezonovala v ušiach divákov, bola aj pieseň Sen Çal Kapımı alebo Zaklop na moje dvere. Aj keď by sa mohlo zdať, že ju naspievala interpretka, ktorá nemá s telenovelou nič spoločné, opak je pravdou. Hlas speváčky totiž patrí hviezde Başak Gümülcinelioğlu, a teda predstaviteľke Piril. A počuť ju rozhodne musíte aj v plnom znení, jednoznačne si ju zamilujete!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: YouTube | Foto: FB/Láska na prenájom / TV Doma