Na verejnosť prenikli šokujúce informácie na adresu českej playmate Petry Paluskovej, ktorá pôsobila v deviatej sérii reality šou Farma. Jej správanie v istom hoteli pohoršilo jedného prítomného hosťa natoľko, že sa rozhodol o tom napísať.

Do redakcie extra.cz prišla anonymná správa, v ktorej sa opisuje správanie bývalej účastníčky Farmy Petry Paluskovej. Češka sa údajne ukázala v jednom nemenovanom hoteli, kde si na bare objednala drinky. Následne na istý čas odišla a na bare nechala nezaplatené pitie a osobné veci. Po pár hodinách sa Petra údajne opäť pri bare objavila, no odmietala zaplatiť. Vraj si žiadne pitie neobjednala. Anonym, ktorý sa v bare nachádzal, označil Petru ako zmätenú.

Česká playmate si objednala ďalšie dva drinky s tým, že to jej priateľ, ktorý mal sedieť pri vedľajšom stole s kamarátmi, zaplatí. Po opakovanej výzve čašníčky, nech svoj účet uhradí, Petra povedala, že nech jej účet uhradí jej údajný priateľa sediac vedľa. Dotyčný však povedal, že Petru vôbec nepozná a vidí ju prvýkrát.

Následne zmenila výpoveď a tvrdila, že priateľ je na izbe a vraj tam má svoje doklady a peniaze. Preto chcela, aby sa účet napísal na izbu. To však bolo klamstvo, keďže na recepcii ju v systéme neevidovali. Do celej situácie sa zamontoval istý chlapík sediaci neďaleko Petry. Angličan mal po chvíľke rozprávania so silikónovou exfarmárkou za ňu účet zaplatiť a následne ruka v ruke ušli k hotelovému výťahu smerom na izbu.

Zdroj: Extra.cz | Foto: YouTube, Facebook