Obrovskou tragédiou sa skončilo besnenie pitbulla, ktorý napadol a roztrhal len 4-ročného chlapčeka. Toho sa snažila s pomocou noža zachrániť matka, no neúspešne. Na linku pomoci volala zúfalá 14-ročná sestra chlapca.

Veľká tragédia sa odohrala v americkom Hazel Parku v Michigane. Rodina sa mala svojim známym postarať o psa. Pitbull však v utorok 29. októbra napadol v dome len 4-ročného Benjamina, ktorého trhal a spôsobil mu zranenia na telíčku aj krku. Hrôzu videla aj jeho 14-ročná sestra, ktorá sa zúfalo dovolala na linku pomoci, aby ohlásila, čo sa v ich dome deje.

Maličkému chlapčekovi pribehla na pomoc aj mama, ktorá začala psa bodať nožnicami a neskôr aj kuchynským nožom. Ani to však zviera nezastavilo a synček zraneniam podľa informácií portálu WXYZ podľahol. Privolaná polícia musela na spacifikovanie rozzúreného psa použiť paralyzér, chytiť ho a následne zviera zastreliť.

Zdrvená rodina zverejnila po veľkej strate bolestivé slová: „29. október bol najväčšou nočnou morou našej rodiny, keď vzal pes život nášmu Benjaminovi. Žiadne slová nedokážu vyjadriť lásku, ktorú sme k nemu cítili. Milé gesto pomoci priateľovi so psom, ktorý nikdy nejavil známky agresívneho správania, sa zvrtlo na hroznú stratu pre našu rodinu. Zistili sme, že v tomto trápení nie sme sami a ozývajú sa nám milujúci rodičia, ktorí pretrpeli túto katastrofickú stratu za podobných okolností,“ zverejnili na sociálnej sieti. Úprimnú sústrasť.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: wxyz.com │ Foto: Twitter, YouTube/WXYZ-TV Detroit | Channel 7