Pred necelým rokom si víťaz markizáckej Farmy Tomáš Mrva (29) otvoril vysnívané bistro, kde pripravoval obľúbenú taliansku špecialitu – pizzu. Zdá sa však, že nie nadlho. Podnik zostal po niekoľkých mesiacoch zatvorený. 

Tomáš si svoj veľký sen splnil ešte minulý rok v auguste. K otvoreniu vlastného podniku mu bezpodmienečne dopomohla výhra v markizáckej reality šou Farma. O financie, ktoré do bistra investoval prišiel nielen on, ale i Lucia Mokráňová, ktorá sa vo finálovom dueli ocitla práve s Tomášom. Z výhry jej vtedy sľúbil časť peňazí, ktorú jej do dnešného dňa neposlal.

Pizzeriu zatvoril 31. mája. Tomáš podľa vlastných slov nezvládol množstvo objednávok a denne piekol aj 200 pízz. Okrem pizzerie sa venoval i jej rozvozu a tie podľa neho trvali pridlho. Aj týmto si pokazil svoje meno. Objavili sa však aj informácie o tom, že priestory získal Tomáš vďaka svojmu otcovi. Majiteľ bol jeho kamarát a ten práve farmárovi prenajal priestor. Investoval doň približne 20 000 eur, no ako podnik otvoril, postupne sa oň prestal starať. Na mieste sa objavoval len sporadicky a to majiteľovi začalo prekážať. O svoje priestory prejavil logicky obavy, preto sa rozhodol zakročiť.

O tomto všetkom vie i Lucia Mokráňová, ktorej mal Mrva podľa zmluvy dať z výhry 20 000 eur. Tá však potvrdila, že s Tomášom telefonovala a peniaze jej zatiaľ vrátiť nemôže. Vraj ho majiteľ vyhodil a nemá momentálne nič. Nezabudol však podotknúť, že Lucia je šikovná, má sa dobre a peniaze si zarobí.

Tomáš má však na túto záležitosť jasný názor. „Dal som jej 5 000 eur na začiatku a zvyšok dostane vtedy, keď zarobím,“ povedal pre cas.sk s tým, že Lucia musí počkať. Tomáš však doma nesedí a medzičasom začal pripravovať a rozvážať pizzu pre istý trnavský podnik. Prácu údajne zvláda a strieda sa s druhým pizzérom.

Zdroj: cas.sk | Foto: Facebook Pizza Bugro