Zuzana Strausz Plačková (27) doslova odrovnala svojich fanúšikov, ktorí už videli na jej profile kadečo. Keď však ukázala po prvýkrát na sociálnej sieti svoju mamu, s ktorou letela na dovolenku, všetci Slováci ostali ako obarení. 

Zuza Plačková už na svojom profile zverejnila rôzne zábery, ktoré dokázali viac či menej šokovať fanúšikov. Bývalá playmate rada ukazuje fotky z dovoleniek, reštaurácii, či len tak doma pri leňošení po boku svojho manžela Reného. Najnovšie si to dokonca namierila do televízia Markíza, kde sa zhostila dôležitej úlohy.

Tentokrát sa však rozhodla po prvýkrát odhaliť, ako vyzerá jej milovaná mamička. Zuzana sa totiž vybrala na ďalšiu zo svojich exotických dovoleniek na Bali, no po jej boku sa neobjavil ani mužíček, ani jedna z jej kamarátok. Zrelaxovať sa spoločne s dcérou vybrala jej mama.

Fanúšikovia však po zhliadnutí ich spoločnej fotky nemohli uveriť vlastným očiam. Zuzanina mama má totiž 54 rokov, no na zábere pôsobí ako staršia sestra či kamoška. Okrem mladého vzhľadu šokovala Plačkovej mamina aj neuveriteľnou podobou so svojou dcérou pred tým, ako sa nechala upraviť v šikovných ručičkách estetických kliník.

Mama Zuzany Plačkovej vyzerá ako jej staršia sestra
Kráska sa s ňou vybrala na dovolenku na Bali
Podobnosť s mamou rozhodne nezaprie

Zdroj │ Foto: Instagram/queen.plackova