Zuzana Plačková a René Strausz prežili počas uplynulého týždňa krušné časy na polícií. Hoci sa mali vo štvrtok postaviť pred súd, napokon sa tak nestane. O influencerke a podnikateľke ale prehovorila známa Češka, ktorá sa preslávila v reality šou Vyvolení.

Influencerka a podnikateľka sa mala spolu s manželom vo štvrtok postaviť pred súd, keďže prokurátor podal voči oslobodzujúcemu rozsudku sťažnosť. Ako ale uvádza portál TVnoviny,  termín bol zrušený kvôli tomu, že prokurátor vzal svoju sťažnosť späť. Dvojica je ale naďalej obvinená a čaká ju riadny súd.

Známa Češka Eva Feuereislová, ktorá sa preslávila v reality šou Vyvolení, prezradila českému Expresu o Zuzane Plačkovej zaujímavé informácie. “Dostala sa ku mne informácia, že jej manžel má zrejme peniaze z iných vecí ako zo súťaží na Instagrame. Pred pol rokom som na to upozorňovala preto, že v tej dobe polícia zatýkala drogový gang v Brne a traja páni z toho gangu boli na fotke zverejnenej na sociálnej sieti s Nelou Slovákovou a Zuzanou Plačkovou na horách.”

Priznala, že vtedy Plačkovú kontaktovala: “Dočkala som sa len vyhrážok, že sa snažím poškodiť jej dobré meno, čo je s ohľadom na udalosti dnešných dní vtipné… Tie informácie som vtedy zverejnila preto, že ona mi behom konverzácie neustále opakovala, že nevie, čo robia ľudia okolo nej a že sa o to nezaujíma. Behom konverzácie to zaznelo až neprirodzene veľakrát, že mi to udrelo do očí,” dodala. Zároveň podotkla, že zadržaní ľudia sa pohybovali aj okolo Nely Slovákovej: “Aj Nela Slováková je na fotke s ľuďmi, ktorí boli vo februári zadržaní v Brne. Istý pán JJ bol jej veľmi blízky kamarát.”

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Eva Feuereislová

Zdroj: expres.cz, tvnoviny.sk │ Foto: Televízia Markíza, YT/Startitup, TV Doma, FB/Evča Feuereislová