Zuzana Plačková (28) neprestáva na estetickej chirurgii podstupovať jeden zákrok za druhým. Najnovšie si brunetka nechala zväčšiť pozadie a po operácii sa pochválila prvými zábermi. Teraz však priznala problém a za ten viní len seba: “Bola to moja blbosť,” priznáva.

Zuzana Plačková sa od čias Hotela Paradise poriadne zmenila. Po blondínke s kilami navyše nie je ani stopy a niekdajšia playmate sa dnes pýši novou hrivou, zubami, nosom, perami, prsiami a najnovšie jej do zbierky pribudlo aj celkom nové pozadie. Zuzana totiž túžila po jeho výraznejších krivkách, a tak neváhala opäť navštíviť kliniku estetickej chirurgie.

Kráska, ktorej sa navyše nedávno splnil obrovský sen, sa však na sociálnej sieti priznala fanúšikom s problémom, s ktorým nerátala: “Po operácii stále nie som fit a na večer som plavky vymenila znovu za sťahujúci komplet, keďže mi bruško trošku opuchlo,” uvádza bez okolkov bratislavská podnikateľka.

Z toho, že musí čeliť po operácii zdravotnej komplikácii, však neviní Zuzana nikoho iného ako seba: “Už keď mám povedať pravdu, moja blbosť a násilnosť. Dať si urobiť zákrok v lete som trošku podcenila kvôli teplu. Ale stojí to každopádne za to!” dodáva na záver s dávkou optimizmu. Snáď sa do budúcna poučí a najbližšie si nechá podobné zákroky na obdobie, ktoré odporúčajú lekári. 

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: Instagram/queen.plackova