Zuzana Plačková prežíva s manželom tento týždeň zrejme ako najhorší v živote. Po zásahu polície bolo na dvojicu vznesené obvinenie. Aj keď influencerku obhajovala jej mama či kamarát zo skupiny, polícia v uznesení tvrdí niečo celkom iné. Najnovšie sa dostala na verejnosť nová informácia.

Zuzana Plačková a jej manžel René Strausz sú aktuálne obvinení z trestného činu založenia, zosnovania a podporovania zločineckej skupiny a drogovej trestnej činnosti. Aj keď obidvaja vypovedali so slovami, že sú nevinní, policajné uznesenie hovorí celkom inou rečou. Pri prehliadkach nehnuteľností pritom polícia zadržala 9 kíl pervitínu.

Manželov sa zastal aj ich kamarát zo skupiny, ktorý je presvedčený, že ide o nejaký omyl. Rovnako sa na sociálnej sieti vyjadrila Plačkovej mama Veronika, ktorá tvrdí, že jej dcéra sa zrejme len ocitla v zlom čase v spoločnosti nesprávnych ľudí.

Podľa informácií Novín ale podal prokurátor návrh na vzatie do väzby. Špecializovaný trestný súd v Pezinku má pritom piatich obvinených vypočúvať poobede okolo druhej, kým ďalšiu skupinu vrátane Plačkovej a manžela okolo piatej poobede. Následne by sa malo rozhodnúť o prípadnej väzbe.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: noviny.sk │ Foto: Televízia Markíza YT/Kristina Kovesova