Influencerka Zuzana Plačková sa netají bohémskym životným štýlom, pričom záľubu nemá len v luxusnom oblečení či doplnkoch, ale predovšetkým v cestovaní. Rodáčka z Čadce sa po nedávnych dovolenkách na Miami či Zanzibare vybrala splniť si jeden zo svojich najväčších snov, a to do Kene!

Jednou z najdlhodobejších túžob Zuzany Plačkovej bolo navštíviť jedinečný hotel vo východnej Afrike, kde sa okrem luxusného bývania môžu hostia tešiť aj na rozkošnú spoločnosť. Tú robia cestovateľom len pár kilometrov od hlavného mesta Nairobi v centre na záchranu žiráf štvornohí obyvatelia, ku ktorým majú hostia priamy prístup.

,,Ja naozaj nemám slov. Som taká dojatá, že toto prežívam, jeden z mojích najväčších cestovateľských snov sa stal skutočnosťou,” neskrýva nadšenie brunetka. Zuzana zároveň poskytla fanúšikom pohľad aj do zákutí rezortu, kde sa cena pobytu za jednu noc začína približne od 1 250 eur. Influencerka s manželom vo videách nešetria nadšením, pričom s jednou zo žiráf si vymenila i sladký bozk.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/queen.plackova