Plačková opustila súd: Prvé slová prepustenej influencerky!

Dátum:

Len pred okamihom sa dozvedela Zuzana Plačková verdikt sudcu Špecializovaného trestného súdu v Pezinku potom, čo bola obvinená z obchodovania s drogami a účasti v zločineckej skupine. Aj keď pre ňu a ďalších deväť osôb žiadal prokurátor väzobné stíhanie, influencerka bola krátko po 15:00 prepustená na slobodu.

Sudca Špecializovaného trestného súdu Peter Pulman vo štvrtok (30. septembra) rozhodol, že Zuzana Plačková a jej manžel nepôjdu do väzby, ale na slobodu. Ako uviedla krátko po odchode, cíti nevinu, pričom v dôsledku zárobkov z legálneho podnikania nie je odkázaná na to, aby predávala drogy. Rovnako novinárov vyzvala, aby nešikanovali jej rodinu.

Zuzana aktuálne odmieta podať akékoľvek vyjadrenie, pričom opakuje, že k situácii prehovorí na svojom Instagrame. Rovnako nereaguje na otázky ohľadom Petra Šoka, ktorý bol v predmetnej činnosti rovnako obvinený. Rozhodnutie Špecializovaného trestného súdu nie je právoplatné, je možné sa voči nemu odvolať na Najvyšší súd.

Dôvodom prepustenia Strauszovcov, Lukáša Masaryka a Mareka Cibulku bolo „konštatovanie sudcu pre prípravné konanie o neexistencii dôkazov, ktoré by preukazovali dôvodné podozrenie, že sa títo obvinení dopustili skutku, za ktorý im bolo vznesené obvinenie. Preto v ich prípade ďalej ani neskúmal naplnenie existencie dôvodov, či už útekovej, kolúznej, prípadne preventívnej väzby“. Naopak, Tibor Gubáň, Peter Šoka, Pavol Duchoň, Marian Šoka, Dávid Lukáč a Igor Pisarík putujú do väzby z dôvodu obavy z pokračovania v trestnej činnosti.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: tvnoviny.sk

Dora
Zn.: Vždy v centre diania s očami na stopkách! :)

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Twiinska s mladým hercom krstili dcérku: Záber šťastnej rodinky!

Sesterské duo Twiins doslova vyrastalo pred očami fanúšikov, pričom...

Slovenská partnerka hviezdy Skrytej vášne ukázala bruško v plnej kráse!

Je tomu už takmer dvadsať rokov, čo diváčky telenovely...

Tragédia v Trenčíne: Pri požiari vyskočila zo 7. poschodia jedna osoba!

Aktuálny víkend sa začal v Trenčianskom kraji viac ako...

Exminister prišiel s návrhom: Chce vedieť, či je Matovič duševne zdravý!

Nie je to po prvýkrát, čo sa na verejnosti...