Zuzana Plačková sa svojej prostorekej a extrovertnej povahy nezbavila ani počas náročných dní na polícií. Kým po zadržaní sa pred kamerami zaujímala najmä o ďalších followerov, po prepustení zverejnila na Instagrame prvý post, ktorého obsah by ste zrejme nečakali.

Zuzana Plačková si mohla po niekoľkých dňoch na polícií vydýchnuť a po rozhodnutí sudcu Petra Plumana mohla spolu s manželom okamžite na slobodu. Influencerka venovala verejnosti pred kamerou hneď niekoľko slov a René sa prihovoril fanúšikom na sociálnej sieti.

Neprešlo však veľa času a na Instagrame je už aktívna aj kráľovná sociálnych sietí. Podnikateľka sa zrejme z pobytu medzi mužmi zákona otriasla rýchlo, keďže jej prvé slová sa dajú označiť za mierne provokačné.

Zuzana totiž pridala len krátky text, z ktorého je zjavné, že si zo situácie, kedy je stále obvinená, ťažkú hlavu nerobí. „Pondelky nemusia byť zlé, len trošku nepríjemné,“ napísala. Faktom však je, že dvojicu by mal stále čakať súd, na ktorom sa rozhodne o ich vine či nevine.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj │ Foto: IG/queen.plackova, Televízia Markíza