Zuzana Strausz Plačková priviedla po náročnom tehotenstve na svet vytúženého synčeka Diona. Influencerka porodila cisárskym rezom v bratislavskej nemocnici na Kramároch. Krátko po veľkom dni sa unavená prihovorila svojim fanúšikom, aby im priblížila bezprostredné pocity. 

Úspešná slovenská influencerka sa po deviatich mesiacoch konečne dočkala. V piatok priviedla v bratislavskej nemocnici na svet vytúženého synčeka Diona. Zuzana Plačková rodila cisárskym rezom, pričom sa krátko po veľkom dni prihovorila svojim nedočkavým fanúšikom na sociálnej sieti.

Najprv sa všetkým poďakovala za pekné správy, gratulácie a priblížila im svoje prvé pocity po stretnutí sa s malým človiečikom: “Venujem sa hlavne teraz malinkému, úplne to je neskutočný pocit, fakt neskutočný pocit,” teší sa. “Nikdy v živote som nič takéto nádherné nezažila a idem si to užívať plnými dúškami,” raduje sa Zuzana.

Slzám dojatia sa pritom neubránil ani pyšný otec René, ktorý sa rovnako ako jeho polovička dočkal svojho prvého potomka. Influencerka ubezpečila blízkych, že ona aj maličký sú v poriadku a na všetko ostatné, čo príde, je pripravená: “Bolesti rozchodím a mám najbližšie roky čo robiť,” usmieva sa čerstvá mamička.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

ZdrojFoto: IG/queen.plackova