Bývalá hviezda reality šou Hotel Paradise si pred pár týždňami prešla doslova peklom, keď ju odviedla NAKA v rámci drogovej akcie. S odstupom času influencerka prekvapila fanúšikov a do predaja zaradila okrem kolagénu, legín a podprseniek aj bundu, ktorú mala oblečenú v osudný deň!

27. septembra vykonali elitní policajti protidrogovú akciu, v rámci ktorej zasahovali aj v dome podnikateľky Zuzany Plačkovej a jej manžela Reného Strausza. Obaja boli napokon obvinení z účasti v zločineckej skupine a drogovej trestnej činnosti. V danom období médiá po celom Slovensku zahltili fotografie hviezdneho páru, ktorý ani vtedy neváhal a do policajných vozidiel nastupoval v značkovom oblečení.

Zuzana mala na sebe okrem klobúčika Dior, tenisiek Balenciaga a overalu Marine Serre aj neprehliadnuteľnú bundu značky Louis Vuitton, na ktorú dnes nemá dobré spomienky. ,,Veci moc nepredávam, ale túto bundu teda predávam. Keby ste mali záujem, je vyčistená z čistiarne. Nemám na ňu ja moc dobré spomienky, tak ju veľmi rada posuniem,“ uviedla na Instagrame. Limitovaný kúsok brunetka predáva za 2 600 eur, pričom pôvodná cena bola približne 4 500 eur.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Foto | Zdroj: IG/queen.plackova, too.lux.co, kristinakovesova