Zuzana Strausz Plačková neprestáva svojich fanúšikov šokovať a udivovať. Hoci má vo svojom podnikateľskom portfóliu celú škálu produktov, ktoré si jej zákazníci pravidelne kupujú, rozhodla sa pre ďalšiu novinku. Tú by ste si mohli už čoskoro vychutnať na svojich toaletách!

Influencerka, ktorá sa nedávno stala mamou maličkého Diona, sa vrátila krátko po pôrode naspäť k svojmu biznisu. Vo svojom produktovom portfóliu sa môže pochváliť širokým spektrom produktov od kozmetiky cez vlastný salón krásy, kde zhadzuje popôrodné kilá.

Medzi výrobky, ktoré si môžu jej zákazníci zakúpiť, nedávno pribudli aj vlastné chipsy s vitamínom E a bez umelých prísad. Ani tým však podnikateľka nekončí a poriadne prekvapila nápadom, ktorý dostala. Zuzana chce totiž predávať vlastný WC papier so špeciálnymi vlastnosťami, pričom jej marketingový tím už mal osloviť papierne.

Mal byť celý ružový a extrémne pohodlný na používanie. Žiadosť vraj znela, že má mať až päť vrstiev a byť mäkký,“ prezradil zdroj pre Šarm. Informáciu potvrdila aj samotná Plačková: “Áno, mám v pláne aj toaletný papier z recesie,“ priznáva. Nevedno, kedy si budeme môcť na toalete odtrhnúť ružové a mäkké kúsky papiera, no zrejme sa tento nápad stane čoskoro realitou. Zuzana napokon poznamenala, že jej obchodné nápady vznikajú vždy spontánne a za pochodu, pričom nič neplánuje popredu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj:  sarm.pluska.sk │ Foto: IG/queen.plackova, Televízia Markíza