Je tomu len zopár dní, čo sa internetom začala šíriť informácia, že cesty jedného z najsledovanejších slovenských párov sa mali rozísť. Kým Zuzana Plačková uviedla veci na správnu mieru takmer okamžite po incidente, o pár hodín neskôr ju nasledoval aj jej manžel René.

V priebehu aktuálneho týždňa odišla Zuzana Strausz Plačková do Chorvátska, aby si v spoločnosti manžela a niekoľkých priateľov užila odviazanú zábavu. Šok však nastal, keď si jej partner objednal z párty pláže Zrče taxík za astronomických 1 000 €, aby mohol spoločnosť opustiť a odísť domov. Potom, ako influencerka ostala na mieste a René ju nielenže prestal sledovať na sociálnej sieti, ale si aj vymazal všetky fotky so svojou polovičkou, začali fanúšikovia šíriť informácie, že sa mala dvojica rozísť.

Niektorí dokonca zašli tak ďaleko, že správy s otázkami na aktuálny stav nepísali len manželskému páru, ale aj ich priateľom. “Tak vám, ľudia, riadne je*e. Hneď svetovú katastrofu a domýšľanice. Ja môjho muža milujem najviac na svete, a to, že sa občas pohádame, je bežné v každom vzťahu, ale nemení to nič na tom, že sa milujeme..” napísala Zuzana bezprostredne na druhý deň.

Následne sa k celej situácii vyjadril aj René, ktorý uviedol, že z Chorvátska neodišiel kvôli manželke, ale niektorým ľuďom z dovolenky. ,,Nenávidím vtierky, pritakávačov a blbečkov, ty kokos, príživníkov. Proste nenávidím takých ľudí a tam som to úplne videl,“ prekvapil influencer. Potom, ako sa napokon domov vrátila aj samotná Plačková, zverejnila dvojica video, kde už v dobrej nálade pripisuje zdanlivé „uzmierenie sa“ produktom zo Zuzaninej dielne. Ako sa teda zdá, u Strauszovcov je opäť ako v raji.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/queen.plackova