Zuzana Plačková a René Strausz sa už o niekoľko dní opäť postavia pred súd. Keďže po prvom rozhodnutí Špecializovaného trestného súdu podal prokurátor sťažnosť, o osude mediálne známej dvojice rozhodne tentokrát Najvyšší súd už 7. októbra.

Influencerka a podnikateľka strávila rovnako ako jej manžel René Strausz na polícií niekoľko dní, na ktoré zrejme tak rýchlo nezabudnú. Na súde sa obhajovali viacerými tvrdeniami, napríklad aj vysokým príjmom, vďaka ktorému nie sú údajne na obchod s drogami finančne odkázaní. Pred pár dňami pritom Robert Fico osočoval Richarda Sulíka, pričom hovoril o jeho “hlavnej dodávateľke”.

Hoci dvojicu Špecializovaný trestný súd pustil na slobodu, stále nemajú vyhrané. Okrem toho, že sú naďalej stíhaní na slobode, podal prokurátor voči rozhodnutiu súdu sťažnosť. O prípadnej väzbe tak rozhodne podľa informácií portálu Refresher Najvyšší súd 7. októbra.

To je aj dôvod, pre ktorý sa kráľovná Instagramu, ktorej počet fanúšikov narástol za pár dní na 816-tisíc, nevyjadruje k obrovskej kauze. Aj keď fanúšikom sľúbila, že sa na svojom konte vyjadrí, zrejme sa po porade s advokátom Pohovejom stiahla a čaká na súd. Dvojica tvrdí, že sa len dostali náhodne k nesprávnemu človeku, no svoju vinu odmietajú.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: refresher.sk │ Foto: TV Doma YT/REFRESHER SK