Kontroverzná hviezdička Zuzana Plačková neprestajne niečím verejnosť šokuje. Zdá sa, že od radosti ani nevie, čo robiť a tak si vymýšľa najrôznejšie aktivity, ktorými by sa mohla ešte viac odprezentovať. No s takým správaním, aké má, to však ďaleko nedotiahne.

Zuza je známa tým, že svoj názor ihneď vykričí do sveta a niekedy si ani nepremyslí či to, čo povedala bolo vôbec vhodné. I najmenšia kritika na jej osobu ju dokáže poriadne vytočiť a zdá sa, že na Instagrame tomu nie je inak. Fanúšik nefanúšik, Plačkovú sa teda provokovať neoplatí.

[sociallocker]Presvedčiť sa o tom mohli niekoľkí komentujúci, ktorých si Zuza podala pred zrakmi všetkých svojich sledovateľov na sociálnej sieti. Stačilo len označiť Plačkovej chrup za umelý a už to išlo. “Tebe by, moja, nepomohlo asi nič už. Keby vyzerám ako ty radšej kúpim pištoľ a od**bem sa rovno,” nenechala sa kritizovať Zuzana a takto vulgárne naložila komentujúcej Katke. Na jej stranu sa postavili aj ostatní a Katku začali obraňovať. “Ona vyzerá asi tak tisíckrát lepšie ako ty. A tiež to nepotrebné množstvo vulgarizmov niečo vypovedá o tvojej inteligencii.” naložil Plačkovej ďalší komentujúci.

kom

Zdroj: Instagram | Foto: Instagram[/sociallocker]