Zuzana Strausz Plačková sa len nedávno stala mamičkou. Po pôrode syna Diona sa netajila tým, že zvolila rapídne chudnutie tehotenských tukov, za čo si vyslúžila i kritiku od odborníkov. 

Slovenská influencerka Zuzana Plačková sa len krátko po pôrode pochválila na sociálnej sieti s novinkou ohľadom jej osobnej váhy. Celebritná mamička mala v priebehu 12 dní schudnúť až 22 kíl, čo však nezostalo bez reakcie odborníkov.

„Zredukovať 17 kg za týždeň je pomerne nereálne, je toto číslo určite skutočné? Napriek tomu, že žena po pôrode nedojčí, rapídne chudnutie nie je pre ňu vhodné,“ vyjadrila sa v tom čase lekárka Katarína Skybová z Inštitútu redukcie a prevencie nadváhy.

To, či v Plačkovej prípade možno skutočne hovoriť o radikálnej strate váhy alebo len šikovnom využití filtrov na sociálnych sieťach, je nateraz otázne. Napriek kritike sa však mladá mamička rozhodla prvýkrát ukázať svoju postavu v plnej kráse, a to počas rodinnej dovolenky v horúcich Emirátoch.

Na záberoch môžeme vidieť nielen Reného so synom Dionom, ale i Zuzanu s prirodzenými ženskými krivkami. Dané fotografie si môžete pozrieť -TU-. 

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: Instagram/queen.plackova