O tom, že sa playmate Zuzana Plačková vie postarať o poriadny rozruch, niet najmenších pochýb. Tentokrát šokuje s jej novou pracovnou pozíciou. V čom sa Zuzana uchytila ? 

[sociallocker]Plačková rozbehla svoju kariéru ako DJ-ka. V sobotu večer mala svoju premiéru v jednom z bratislavských nočných klubov. Zuza prišla oblečená v extravagantnom striebornom outfite, ktorému nesmel chýbať obrovský výstrih. Po koncerte a krste nového albumu repera Kaliho to Zuzana za mixážnym pultom poriadne roztočila. „Na sociálnej sieti mi písali ľudia, že na to nemám, a práve to ma hnalo vpred,“ prezradila Plačková, ktorá sa DJ-ingu priúčala skoro rok. ,,Pracovala som s viacerými DJ-mi, každý ma niečo naučil, ale nedá sa to naučiť za jeden deň,“ povedala pre cas.sk.

Na záver prsnatá blondínka dodala, že si týmto vystúpením spoza mixážneho pultu splnila jeden zo svojich snov. „Je to také splnenie sna, lebo je to niečo, čo ma baví. Prišlo to ale spontánne, stále som sa hľadala, že čo by som mohla robiť, čo by ma napĺňalo. A toto je presne to. Chcem sa uberať týmto smerom,“ dodala playmate.

?

Video uverejnené používateľom Zuzana Plačková New (@plackova.zuzana),


Zdroj: cas.sk|Foto: Facebook, Instagram[/sociallocker]