Zuzana Strausz Plačková je súčasťou slovenského šoubiznisu od roku 2012, kedy sa objavila ako nová „bombshell“ v relácii Hotel Paradise. Počas jej verejného vystupovania si kontroverzná ikona prešla viacerými vizuálnymi premenami, a to i v čase, keď ešte neexistovali filtre na sociálnych sieťach.

Práve spomínané filtre sa stali horúcou témou po Plačkovej najnovšom rozhovore pre Ženský magazín Diva.sk. Zuzana sa objavila na módnej akcii FashionLIVE!2022 ako podpora pre jej blízkeho priateľa Milana Švingála, pričom neunikla ani oku novinárov.

Po krátkom rozhovore zo súkromia zarazilo dané interview stovky ľudí. Niežeby v ňom influencerka prezradila niečo prevratné- práve naopak. Fanúšikov skôr zarazil pohľad na jej tvár bez pridaného filtra.

„Tak toto je ťažký extrém, to sú tie filtre, keď sa v realite na seba ani zďaleka nepodobáš,“ zarazila sa jedna z komentujúcich. „Keby nepočujem jej hlas, tak ani neviem, že je to ona,“ pridávajú sa ďalší. A čo myslíte vy? Vidíte medzi Zuzkou z televízie a Zuzkou z Instagramu nejaký rozdiel?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: Facebook/Ženský magazín Diva.sk l Foto: Instagram/queen.plackova, Facebook/Ženský magazín Diva.sk