Zuzana Štraus Plačková sa v poslednej dobe prezentuje ako vyspelá žena, ktorá upustila od veľkých silikónov a extravagancie. Potom, čo však dostala papuču na svojom chrómovom Mercedese, sa ale opäť neovládla a dostala zo seba takúto arogantnú odpoveď.

Playmate Plačková sa už nejakú dobu pýši svojím Mercedesom s chrómovým povrchom. Zrejme sa ale trochu pozabudla a myslela sa, že pre ňu platia iné pravidlá ako pre ostatných vodičov. Svojho tátoša totiž odparkovala na mieste, kde zamedzila prechod na chodníku a problémy spôsobila aj rodičom s kočiarmi. Polícia za toto konanie nasadila na auto s ŠPZ „Queen“ (v preklade kráľovná, pozn. red.) papuču a Zuza musela zaplatiť pokutu.

Na svojom profile potom blondínka s čerstvo  zmenšenými implantátmi zavesila poriadne arogantný odkaz dievčine, ktorá si celú akciu odfotila: „Tak ja by som jej len oznámila, že ja si budem parkovať, ako chcem, kedy chcem. Lebo môžem si dovoliť zaplatiť odťahovku či botičku na kolese,“ pochválila sa Zuza, pre ktorú tak zrejme štandardné pravidlá neplatia.

Zdroj │ Foto: Facebook, Instagram