Keď sa v roku 2012 objavila v šou televízie JOJ Hotel Paradise Zuzana Plačková, zrejme vtedy ešte nikto ani len netušil, aká hviezda sa z nej stane už o pár rokov. Modelka a podnikateľka si už prešla mnohými premenami, pričom na sociálnej sieti si zabezpečila pomerne slušnú základňu fanúšikov.

Spočiatku prostoreká blondína sa rokmi zmenila na očarujúcu brunetku, ktorá si vďaka reklamám a podnikaniu zabezpečila viac ako slušný príjem. Zuzana Plačková si aktuálne potrpí na luxus, pričom svojou najnovšou investíciou poriadne nahnevala všetkých hejterov. Kráska z Čadce si totiž priamo pred fanúšikmi na sociálnej sieti zabezpečila nový automobil, za ktorý zaplatila doslova astronomickú sumu.

Zuzana sa totiž rozhodla splniť si svoj veľký sen a po Mercedese so zrkadlovou fóliou si kúpila najnovší Mercedes G v úprave Brabus, ktorý jej bude doručený v januári budúceho roka. Aby toho nebolo málo, hviezda Instagramu sa so sledovateľmi podelila aj o kúpno-predajnú zmluvu, na ktorej svietila mastná suma 151 530,54 €. Áno, skutočne by ste za to mohli mať novostavbu rodinného domu s pozemkom, 12 bežných nových automobilov či štvrť milióna rohlíkov. Ale veď, prečo si vlastne nedopriať?

 

https://streamable.com/pbo1n

Zdroj: Instagram/Queen.Plackova