Influencerka a podnikateľka Zuzana Strausz Plačková má okrem starostlivosti o synčeka Diona plné ruky práce s podnikaním. Na svoj zovňajšok si však tmavovláska vždy nájde čas. Aktuálne si nechala opäť urobiť vylepšenia na tvári, hoci tentokrát sa nejednalo o chirurgický zákrok.

Zuzana Plačková sa krátko po pôrode vrátila do pracovného kolotoča a naďalej sa v plnej miere venuje svojmu podnikaniu. Nedávno prezradila, že dokonca plánuje predávať vlastný WC papier, ktorý bude disponovať výnimočnými vlastnosťami. Influencerka si však popri všetkom zhone rada a pravidelne dopraje kvalitnú starostlivosť o svoj zovňajšok.

Nedávno sa fanúšikom na sociálnej sieti pochválila ďalším vylepšením, ktoré si nechala urobiť na tvári. Nešlo však o chirurgický zákrok za 33-tisíc eur ako v roku 2020, kedy podstúpila rekonštrukciu nosa, odstránenie dvojitej brady, tuku v lícach a rozpustenie kyseliny hyalurónovej v perách u ukrajinského doktora Ivanchuka.

Tentokrát si Zuzana nechala vytetovať pery, aby zintenzívnila ich prirodzené zafarbenie. Taktiež si nechala prostredníctvom tetovania upraviť obočie. Po úkone jej pery ostali mierne napuchnuté, no kráľovná Instagramu všetkých fanúšikov ubezpečila, že ide o dočasný úkaz. „Nie, tie pery také veľké naozaj nebudú, je to len opuch po tetovaní pier,“ poznamenala a pripojila čerstvé zábery.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: IG/queen.plackova