Širokú verejnosť šokovala správa o zadržaní instagramovej hviezdy Zuzany Strausz Plačkovej a jej manžela z údajnej drogovej činnosti. Pracovníci NAKA si dali záležať, keďže prehľadali byt, autá i novopostavený domček manželov.

Zuzana Plačková s manželom zažili v pondelok (27. septembra) ráno určite poriadne prekvapenie, keď sa im v byte objavili príslušníci NAKA. Aj napriek tomu, že uznávaná influencerka musí čeliť vážnemu obvineniu, ktorým je drogová trestná činnosť, záujem prejavila predovšetkým o svojich priaznivcov.

Niet sa čo diviť, keďže na sociálnej sieti Instagram má takmer 800-tisíc followerov, vďaka čomu si mesačne prilepší o naozaj slušnú sumu. Jej podnikanie sa však nedávno rozšírilo, keď začala spolupracovať s moderátorkou Jasminou Alagič. Spoločne predstavili kolagén v limitovanej edícií, ktorý sa predával ako teplé rožky.

Podozrenie z ilegálnej činnosti však môže vážne ohroziť biznis oboch dám. Manželka rapera Rytmusa sa aj napriek tomu rozhodla k celej záležitosti vyjadriť diplomaticky. ,,A i keď sa veľmi snažím učiť nedávať nevyžiadané rady, jednu skúsim. Čo ak by sme nechali súdenie na tých, ktorí na to majú právo a čo sa mňa týka, celý život všetkým ľuďom bez rozdielu želám iba to, čo si zaslúžia na základe svojich činov,“ napísala Jasmina, pričom sa nepriamo vyjadrila k svojej obchodnej partnerke.

O čosi konkrétnejšia však bola v komentároch pod fotografiou, kde sa jej istý fanúšik otvorene opýtal na aktuálnu situáciu so Zuzanou: „Máš aj ty niečo spoločné so Zuzkou a drogami? Vie sa, že ste úzko spolupracovali.“ Jasmina sa však nenechala zahnať do kúta a pohotovo odpovedala krátkym vyjadrením: „Ja mám so Zuzkou fantastický kolagén, s ktorým sú klienti spokojní, ak máte záujem, teraz máme novinku na imunitu.“

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/jasmina_alagic  |  Foto: TV Markíza, IG/jasmina_alagic