Slovenským bulvárom kolujú informácie, že najväčšie slovenské prsia, ktoré si nedávno nechala spraviť Michaela Gašparovičová, vyvolali vojnu medzi ňou a Zuzanou Plačkovou. Ako to je medzi týmito playmatkami naozaj?

[sociallocker]Je to len pár dní, čo si playmate Michaela Gašparovičová dala zväčšiť prednosti a dnes sa pýši najväčšími prsiami na Slovensku. Pre slovenský denník Novy Čas sa k tejto prsnatej problematike vyjadrila aj iná známa playmate Zuzana Plačková. Tá vyhlásila, že takéto veľké prsia jej pripadajú nechutné, vulgárne a až takéto zväčšovanie pŕs je podľa nej lacné. Zároveň však dodala, že je to každého osobná vec a nech si každý robí, čo chce.

Michaela Gašparovičová.

Michaela Gašparoičová, známa taktiež ako Mia Bella, reagovala na Zuzanine vyjadrenie slovami, že jej názor ju nezaujíma. Hoci niektoré slovenské bulvárne stránky sa snažia z tohto urobiť “vojnu playmatiek, ktorú spôsobili megaprsia”, ale zdá sa, že obe spomenuté modelky nemajú medzi sebou žiadne spory, hoci ani o nejakom blízkom kamarátstve nemôže byť reč. Hoci momentálne má Michaela Gašparovičová najväčšie prsia na Slovensku, ani Zuzana Plačková sa za svoje prednosti rozhodne hanbiť nemusí.

Zuzana Plačková.

Zdroj: Cas.sk | Foto: Instagram
[/sociallocker]