Kráľovná slovenského Instagramu Zuzana Plačková (28) má zástupy fanúšikov, ktorí s nadšením sledujú každý jej krok. Kým tisíce ľudí s radosťou nakupujú tie isté produkty ako rodáčka z Čadce, iní si osvojujú aj jej názory a konania. Bude to tak i v tomto prípade?

V uplynulých dňoch zaplavili sociálne siete videá s heštegom #Hot16challange, pričom výzvou sa apeluje na venovanie peňazí rôznym organizáciám. Dobročinná akcia dorazila na Slovensko z Poľska, kde ňou umelci pomáhali v boji s ochorením COVID-19. Vyzvaný interpret má napísať 16 veršov, ktoré do 72 hodín nahrá, venuje sumu peňazí a k totožnému úkonu vyzve ďalších ľudí. Kým mnohým, žiaľ, pointa celého zámeru ušla, Zuzana Plačková, ktorá bola taktiež vyzvaná, sa k situácii postavila úplne inak než ostatní.

,,Bola som nominovaná na #Hot16challenge2. Mám napísaný aj text a rozhodla som sa, že to neurobím,” napísala Zuzana na sociálnej sieti, pričom uviedla, že peniaze radšej venuje bez trápneho divadla. ,,Nie z dôvodu, že by som nevedela to odrepovať, ale z dôvodu, že to má byť na dobrú vec, čo asi väčšina pozabudla. A preto som sa rozhodla namiesto tejto atrapy okolo môjho rapu venovať 3 000 eur,” vyznala sa Zuzana. Ako tiež dodala, to, kto od nej dostal finančnú injekciu, prezradí už onedlho.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/queen.plackova, luczofcik.photography