V uplynulých hodinách šokovala fanúšikov Zuzany Plačkovej teória, že hviezdna influencerka a jej manžel René si majú prechádzať nielen výraznou krízou, ale doslova rozchodom. „Letnú kačicu“ napokon vyvrátila samotná podnikateľka, ktorá si pre konšpirátorov prichystala poriadne tvrdý odkaz.

Zuzana Plačková odišla len pred pár dňami na vychýrenú chorvátsku párty pláž Zrce, kde sa zabávala po boku jej manžela a priateľov. René Strausz sa však od ostatných nečakane odpojil a taxíkom sa nechal prepraviť späť na Slovensko. Medzi fanúšikmi dvojice tak okamžite vznikli špekulácie, že sa rozišli, pričom fantáziu sledovateľov podporil aj fakt, že sa prestali sledovať na sociálnych sieťach, kým René si vymazal takmer všetky fotky so Zuzanou.

Práve ona napokon prelomila mlčanie a všetkým zvedavcom poslala ostrý odkaz. “Tak vám, ľudia, riadne je*e. Hneď svetovú katastrofu a domýšľanice. Ja môjho muža milujem najviac na svete, a to, že sa občas pohádame, je bežné v každom vzťahu, ale nemení to nič na tom, že sa milujeme..” uviedla rozčarovaná influencerka, ktorá popiera akýkoľvek rozchod.

K celej situácii sa napokon vyjadril aj jej manžel René, ktorý ozrejmil, prečo skutočne odišiel z Chorvátska. ,,Nič zlé sa nestalo. Išiel som odtiaľ proste preč, lebo ma to tam nebavilo. Stala sa iba nejaká pi*ovinka, ktorú viem iba ja a nie som ten typ, aby som niekde písal a vylievaj si srdiečko na Instagrame. Proste si to nechám pre seba,” uviedol na sociálnej siete, pričom za cestu na Slovensko mal zaplatiť tisíc eur. ,,Nenávidím vtierky, pritakávačov a blbečkov, ty kokos, príživníkov. Proste nenávidím takých ľudí a tam som to úplne videl,” dodal René.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: Instagram/rene.rendy/queen.plackova, streamable.com