René Strausz, manžel influencerky Zuzany Plačkovej, je už pár dní hrdým otcom malého Diona. Aj naďalej však koncertuje s kapelou Cico Band, s ktorou sú medzi fanúšikmi mimoriadne úspešní. Na poslednom vystúpení v Trenčíne však zažil poriadny šok, keď im na pódiu pristála fľaša.

René Strausz sa spolu s manželkou Zuzanou Plačkovou, ktorá schudla za pár dní od pôrodu neuveriteľných 22 kíl, stali rodičmi chlapčeka Diona. A hoci sa obidvaja venujú rodičovským povinnostiam, neupúšťajú ani z pracovného nasadenia. Influencerka sa začína opäť venovať predaju svojich produktov, kým René koncertuje spolu s kapelou Cico Band.

Okrem toho, že vystúpili na záver súťaže krásy Miss Universe, vypredávajú aj slovenské koncerty. Dôkazom je fakt, že získali zlatú, a dokonca i platinovú platňu. Na poslednom vystúpení v Trenčíne však zažil Zuzanin manžel poriadny šok, keď po ňom odrazu ktosi hodil na pódium fľašu. Tá pristála vedľa jeho nôh a rozbila sa na tisíce kúskov: “To ty si hodil tú fľašu? Ty si to tu hodil, ty ringľa vyj*baná? A čo keby si trafil niekoho do hlavy? Keby som nemal syna, tak idem dole, ty debi*ko bradatý,“ nešetril nadávkami.

Vzápätí vyzval pracovníkov SBS, aby sa o agresora v hľadisku postarali, keďže nezasiahli včas. Následne sa René na sociálnej sieti priznal, že v prípade fyzického konfliktu by zrejme utŕžil porážku: “Čavo by mi naložil, bol to nácek a mal určite viac skúseností a čakal proste na takúto príležitosť, aby si mohol rypnúť,” skonštatoval.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: YT/Miss Universe Slovakia, IG/queen.plackova