Šoubiz Plačkovej po zákroku extrémne opuchli pery, má ich ako dve klobásy!

Plačkovej po zákroku extrémne opuchli pery, má ich ako dve klobásy!

Je tomu len zopár týždňov, čo Zuzana Plačková podstúpila masívny estetický zákrok, keď si nechala po tretíkrát upraviť nos, vyplniť tvár pomocou vlastného tuku a rozpustiť kyselinu hyalurónovú v perách. Ako však sama iba pred pár hodinami ozrejmila, to by nebola ona, keby ostávala dlhodobo taká „naturálna“.

Odkedy Slováci spoznali Zuzanu Plačkovú v šou Hotel Paradise, kedysi prostoreká blondínka prešla priam neuveriteľnou premenou. Rodáčka z Čadce podstúpila rokmi množstvo estetických zákrokov a okrem opakovaných úprav dekoltu sa zmenám nevyhla ani jej tvár. Tú si nechala opätovne upraviť koncom októbra v Kyjeve, pričom za kompletnú operáciu zaplatila astronomických 33-tisíc eur!

Po rekovalescencii sa influencerka vybrala na mesačnú dovolenku do USA, kde sa však taktiež zotavovala zo zákrokov a výrazných opuchov. Dnes je už Zuzana znova doma a ako sa zdá, bez ihiel dlho nevydržala. Na sociálnej sieti sa totiž pochválila informáciou, že sa nachádza na estetickej klinike, pričom jej pichli 1,4 ml kyseliny hyalurónovej.

Aj keď tvrdí, že pery nabrali po zákroku nádherný tvar, realita, ktoru sa pochválila na Instagrame, je o čosi iná. Ako totiž priznala, po zásahu jej totiž výrazne opuchli a efekt sa objaví až po pár dňoch. Pozrite sa sami.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/queen.plackova, luczofcik.photography

Exit mobile version