Plačkovej právnik PREHOVORIL: Je nahnevaná, ide o omyl!

Dátum:

Zuzana Plačková a jej manžel René Strausz v pondelok po policajnej razii skončili na polícií, pričom práve vo štvrtok má sudca v Pezinku rozhodnúť o ich stíhaní na slobode či vo väzbe. K prípadu sa vyjadril aj podnikateľkin právnik Martin Pohovej, ktorý tlmočil aj Plačkovej slová.

Známa influencerka a jej manžel si už o pár hodín vypočujú verdikt sudcu Špecializovaného trestného súdu v Pezinku Petra Pulmana, ktorý rozhodne o prípadnej väzbe pre dvojicu. Podľa uznesenia majú voči Plačkovej vypovedať traja svedkovia, pričom samotná podnikateľka mala údajne byť na tretej úrovni skupiny ako „vyšší díler“.

Internetom sa už šíri aj jej fotka s Pellegrinim, s ktorým si zapózovala ešte v roku 2019. K incidentu sa vyjadrila aj jej obchodná partnerka Jasmina Alagič, ktorá Plačkovú nemieni súdiť. Ešte pred rozhodnutím súdu sa vyjadril na margo svojej klientky aj právny zástupca Martin Pohovej, ktorý v minulosti obhajoval Kočnera.

Prezradil, že obvinená influencerka je nahnevaná, že po ňu prišla NAKA a situáciu považuje za omyl, pričom trvala aj pred sudcom na svojej nevine. Pohovej uviedol, že voči jeho klientke údajne vypovedal jeden obvinený, ktorý má mať svoju verziu zo sprostredkovaného počutia, pričom jeho údajný informátor jeho slová nepotvrdil. Obvinený nedostal návrh na vzatie do väzby. Dodal však, že súčasťou uznesenia je aj utajovaná príloha, v ktorej sú odpočúvania a iné materiály.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: YT/Startitup, SME │ Foto: Televízia Markíza, TV Doma

Retro
Prináša čitateľom témy, ktoré hýbu Slovenskom. Zbiera pre vás čerstvé novinky,, udalosti a zaujímavosti.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Herečka obvinila ex z obťažovania syna: Teraz je v náručí tohto muža!

V druhej polovici apríla otriasol Slovenskom škandál, keď herečka...

A bude svadba! Víťazi Love Islandu sa zasnúbili, Laura ukázala prsteň!

Je tomu len zopár mesiacov, čo TV Markíza nasadila...

Dibáková sa neudržala v priamom prenose: Odkaz pre Igora Matoviča!

Igor Matovič pred pár dňami vyrukoval na koaličnej rade...

AKTUÁLNA SPRÁVA! Obľúbená módna značka na Slovensku končí!

Nie je žiadnym tajomstvom, že pandémia koronavírusu výrazne zasiahla...