Zuzana Plačková a jej manžel René Strausz v pondelok po policajnej razii skončili na polícií, pričom práve vo štvrtok má sudca v Pezinku rozhodnúť o ich stíhaní na slobode či vo väzbe. K prípadu sa vyjadril aj podnikateľkin právnik Martin Pohovej, ktorý tlmočil aj Plačkovej slová.

Známa influencerka a jej manžel si už o pár hodín vypočujú verdikt sudcu Špecializovaného trestného súdu v Pezinku Petra Pulmana, ktorý rozhodne o prípadnej väzbe pre dvojicu. Podľa uznesenia majú voči Plačkovej vypovedať traja svedkovia, pričom samotná podnikateľka mala údajne byť na tretej úrovni skupiny ako “vyšší díler”.

Internetom sa už šíri aj jej fotka s Pellegrinim, s ktorým si zapózovala ešte v roku 2019. K incidentu sa vyjadrila aj jej obchodná partnerka Jasmina Alagič, ktorá Plačkovú nemieni súdiť. Ešte pred rozhodnutím súdu sa vyjadril na margo svojej klientky aj právny zástupca Martin Pohovej, ktorý v minulosti obhajoval Kočnera.

Prezradil, že obvinená influencerka je nahnevaná, že po ňu prišla NAKA a situáciu považuje za omyl, pričom trvala aj pred sudcom na svojej nevine. Pohovej uviedol, že voči jeho klientke údajne vypovedal jeden obvinený, ktorý má mať svoju verziu zo sprostredkovaného počutia, pričom jeho údajný informátor jeho slová nepotvrdil. Obvinený nedostal návrh na vzatie do väzby. Dodal však, že súčasťou uznesenia je aj utajovaná príloha, v ktorej sú odpočúvania a iné materiály.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: YT/Startitup, SME │ Foto: Televízia Markíza, TV Doma