Zuzana Plačková príležitostne teší svojich fanúšikov nejakou zaujímavou súťažou o oblečenie alebo kozmetiku. Stačí splniť pár podmienok a ak vás ex-playmate vylosuje, odmena je vaša. Tak tomu bolo aj tentokrát, Zuzaniny sledovatelia mohli vyhrať tenisky značky „Yeezy“. 

“Najbrutálnejšia SÚŤAŽ O YEZZY CREAM WHITE. Losujem 2 víťazov. Podmienky:
Staň sa fanúšikom stránky @millionfuckers a označ do komentu človeka, ktorému by sa najviac hodili tieto šupy,” píše Zuzana pod fotografiu. V jej texte sa však objavila chyba, Plačková skomolila názov značky a z „Yeezy“ tak vznikli „Yezzy“. A presne tento detail rozpútal obrovskú vojnu v kometároch.

“Tie yeezy su fejkovejšie ako jej kozy”, komentuje fanúšik pod fotografiou. Ďalší ho nasledujú: “Poďme súťažiť o fake yeezy,” “Tieto fejky a ešte k tomu yezzy”, “Obyčajný podvod a fake!!” K drsnej “kauze” sa rozhodla vyjadriť aj brunetka. A musíme podotknúť, že jej slovník je naozaj „ukážkový“.

Mohlo by vás zaujať: Plačkovú nemilosrdne vyhodil z auta vlastný manžel: “Zober si caky-paky a už sa mi neozývaj! “

“Mám tu zasa ďalší dotaz, zas budem nadávať jak p*ča. Proste ja keď poviem na Yeezy, že sú to Yezzy, tak p*če keby som povedala na Nike, že je to Adidas, tak vás je po tom p*ču. Chápete, či ne?”, obraňuje sa ex-playmate. Či už sa jedná o fake tenisky alebo nie, Zuzana by si mala naozaj strážiť to, akým spôsobom komunikuje so svojimi fanúšikmi.

Vulgárne vyjadrenie Zuzany Plačkovej v necenzúrovanej verzii si môžete pozrieť >>>TU<<<

Foto: Instagram