Zuzana Plačková sa v pondelok ocitla spolu s manželom Reném Strauszom vo veľmi nepríjemnej situácií. Dvojicu zadržala polícia v súvislosti s organizovanou drogovou činnosťou. Toto všetko našla polícia počas viacerých zásahov na Slovensku.

Influencerka a podnikateľka Zuzana Plačková sa v pondelok ráno ocitla spolu s manželom Reném v putách. Polícia vtrhla do ich bytu v Bratislave a po prehliadke nového domu v Miloslavove sa presunuli na políciu v Trenčíne, kde prebieha výsluch. Dvojicu môžu držať strážcovia zákona 48 až 72 hodín, pričom následne sa rozhodne o obvinení a prípadnej väzbe.

Kamarát Reného prehovoril o situácii a o slovo sa prihlásila aj Jasmina Alagič, ktorá s Plačkovou rozbehla biznis s kolagénom. Na sociálnych sieťach vedú fanúšikovia búrlivé diskusie a kým jedny sa podnikateľky zastávajú, ďalší bývalú účastníčku Hotela Paradise hania, vysmievajú a posielajú do basy.

Podľa informácií portálu Topky mala NAKA v pondelok počas viacerých akcií po Slovensku zadržať 15 osôb, no to nie je všetko. Spolu mala z doposiaľ nezverejnených priestorov zaistiť až 9 kíl pervitínu, ako aj laboratórium na pestovanie marihuany.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: topky.sk │ Foto: Televízia Markíza